אזעקה לבית, מצלמות אבטחה
טכנולוגיית ה HD-CCTV (טלוויזיה במעגל סגור בחדות גבוהה) הינו התקן פתוח להעברת וידאו דיגיטלי - ללא דחיסה, ברזולוציה גבוהה, מנקודה לנקודה על גבי כבל קואקסיאלי. טכנולוגיית ה HD-CCTV משתמשת בפרוטוקול SMPTE-HD-SDI ויכולה לשדר וידאו באיכות 720P או 1080P על גבי כבל מצלמות סטנדרטי RG59.

התקן ה HD-SDI פותח על ידי קבוצת פיתוח אשר פועלת ללא מטרת רווח, קונסורציום גלובלי המפתח ומקדם את תקן ה HDcctv.
יתרונות מערכת ה HD-SDI על פני מערכות האבטחה המבוססות IP  הינה במהירות התגובה (אין דיליי הנובע מרוחב פס נמוך) ובאפס הגדרות תצורה למצלמות - אין צורך לבצע הגדרות במצלמה על מנת שהיא תפעל.
ההתקנים הנכללים במערכת ממשקי ה HD-SDI הינם מצלמות HD-SDI ומערכות הקלטה מסוג DVR HD-SDI.

אין צורך בהחלפת הכבלים הקיימים
אחד היתרונות העיקריים של מערכת ה HD-SDI היא שאינה דורשת שינוי משמעותי עבור מערכות טלוויזיה במעגל סגור קיימות, ניתן להחליף ולשדרג למערכת מתקדמת מבלי להחליף תשתיות שהושקעו בהן עליות גבוהות של חומרים והתקנה.
ברגע שיש לנו את הכבלים הקואקסיאליים אשר שמשו אותנו במקור למערכת האנלוגית, העניין הופך להיות פשוט – רק להחליף את המצלמה ומערכת ההקלטה בטכנולוגיה המתקדמת ונוכל לקבל איכות תמונה אשר גבוהה כמעט פי 7 (1920x1080 לעומת 640x480) ממערכת המצלמות המקורית.

גם לא חייבים להחליף את כל המצלמות
יתרון נוסף במערכת החדשה היא שניתן לחבר מצלמות אנלוגיות מהסוג הרגיל על גבי מערכות DVR בטכנולוגיית HD-SDI כאשר המערכת ניתנת להגדרת המצלמה החוברת אליה – מצלמה אנלוגית או מצלמת HD-SDI. בנוסף, קיימות גם מערכות היברידיות זולות יותר אשר משלבות את שני סוגי הטכנולוגיות, כך שאם נרצה לשדרג רק חלק מהמצלמות לטכנולוגיה החדשה, נוכל לעשות זאת.
אין ספק שטכנולוגיית ה HD-SDI היא הטכנולוגיה הבאה ובקרוב תחליף את כל המערכות האנלוגיות הישנות.

עזבו אותנו מהגדרות תקשורת
חיבור המצלמות למערכת ההקלטה הינו קל ופשוט, גם צרכן פרטי אשר מעוניין להתקין בביתו באופן עצמאי מצלמות אבטחה ברזולוציה גבוהה, לא צריך להתמודד עם הגדרות תקשורת מסובכות, הוא לא צריך להגדיר כתובות IP פנימיות לכל אחת מהמצלמות, לוודא שאין התנגשויות, לבצע הפניות פורטים וכן הלאה. חיבור המצלמות הנו פשוט ואמין, אין תלות באמינות של הסוויצי'ם בדרך או בתקינות הראוטר על מנת שהמערכת תעבוד, והגדרות הרשת לצפייה מרחוק פשוטות וקלות. החיבור לצפייה מרחוק מתבצע מול התקן אחד הוא מכשיר ה DVR ואחרי שהגדרנו אותנו, ניתן להתחבר ולצפות בכל אחד מהמצלמות המחוברות אליו.

מקור המאמר: www.security-as.com
 

מידע נוסף

 
חברת א.ש מערכות אבטחה נוסדה במטרה למענה טכנולוגי מקיף וייחודי בתחום מצלמות האבטחה, מתח נמוך והמיגון אלקטרוני.
חברתנו הוקמה במטרה למתן שירות אדיב ומקצועי בכל נושא מערכות מתח נמוך, מצלמות אבטחה ואזעקה למגזר הביטחוני, הפרטי והעסקי, בזמן קצר, ובעבודה רבה, הגענו להיות המובילים בין תחומינו, תחת קפידה על טכנולוגיה מתקדמת ורמת עבודה גבוהה מהרגיל.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת. לפרטים נוספים ניתן ליצור עמנו קשר: 03-9044788

מצלמת אבטחה למעלית | מדריכים להורדה | תוכנות להורדה | מצלמות לזיהוי טמפרטורה
 

צור קשר

 
טלפון : 03-9044788
פקס  : 03-5505578
כתובת :רחוב המרכבה 4, חולון 
נבנה ע"י מו-טק בניית אתרים