אזעקה לבית, מצלמות אבטחה
מהי מערכת NVR?

מערכת NVR הינה מערכת הקלטה ושידור לרשת למצלמות אבטחה IP דיגיטאליות.

מערכת ה NVR מאפשרת ריכוז המצלמות על גבי מכשיר עצמאי אחד לצורך צפייה וביצוע הקלטת הוידאו והקול על גבי כונן קשיח פנימי הנמצא במכשיר, ההקלטה יכולה להתבצע על פי הגדרות שונות במכשיר - הקלטה רצופה, על פי תנועה או על ידי שעות מוגדרות.

את מערכת ה NVR ניתן לחבר לטלויזיה או למסך מחשב, המערכת כוללת חיבור VGA, HDMI ואפילו חיבור אנלוגי מסוג RCA, וזאת על מנת לצפות בצורה מקומית במצלמות המחוברות, או על מנת להכנס להיסטוריית ההקלטות. המערכת מגיעה עם כניסות USB המאפשרות חיבור עכבר, קווי או אלחוטי, אשר איתו ניתן לקבל שליטה מלאה על המכשיר, לבצע הגדרות במכשיר, לשנות את חלוקת המסכים ולשלוט בצפייה בהקלטות, אין צורך בחיבור מקלדת למכשיר, ניתן לשלוט על כל האפשרויות באמצעות העכבר או ע"י מקלדת וירטואלית הנפתחת על המסך. כמו כן, המערכות מגיעות גם עם שלט אינפרא אדום המאפשר את השליטה גם באמצעותו.

רוב מערכות ה NVR מגיעות עם כונן קשיח בנפח בסיסי של 1TB, כאשר בד"כ מומלץ לשדרג אותו לכמה כוננים בנפחים גדולים יותר ככל שעולים בכמות המצלמות.
כמו כן, בגלל נפחי ההקלטה ותעבורת המידע הגודלים העלולים לצור עומס על הכונן, מומלץ לפצל את ההקלטה לכמה כוננים שונים, כך שכל כונן קשיח אינו יבצע הקלטה ליותר מ 4 מצלמות.

מערכת ה NVR מאפשרת שידור מרוכז של כל המצלמות המחוברת אליה באמצעות רשת האינטרנט לצפייה וניהול המצלמות מרחוק באמצעות כתובת IP מרכזית אחת. כך שאין צורך להתחבר לכמה כתובות IP שונות ולבצע הגדרות מורכבות ברשת הפנימית.
המצלמות מוגדרות ככתובות IP פנימיות ברשת הפנימית ביחד עם מכשיר ה NVR, כאשר הפורטים הפתוחים לגישה מרחוק הם של מערכת ההקלטה בלבד.

קיימות מערכות NVR עצמאיות הכוללות בתוכן כניסות לחיבורי POE מובנה במכשיר, דבר המאפשר למצלמות להתחבר ישירות למערכת ה NVR באמצעות כבל LAN בחיבור RJ45 ולקבל את אספקת המתח והנתונים באותו הכבל, מה שחוסך קופסאת חשמל, ספק כוח חיצוני וכבל נוסף לכל מצלמה.

כיום ניתן לרכוש גם מערכות הייברידיות, מערכות המאפשרות חיבור של מצלמות אנלוגיות ומצלמות IP ביחד, דבר החוסך עלויות, עוזר בשדרוג למערכות חדשות ומתקדמות יותר וללא הצורך בביטול המצלמות הישנות.

ברוב מערכות ה NVR החדשות הקיימות היום קיימת גם תמיכה בחיבור מצלמות של חברות מוכרות נוספות, מלבד החברה אליה שייך ה NVR, אינטרגציה מלאה לדגמים של חברות שונות, מאפשרות חיבור מצלמות בעלויות העלולות להיות זולות יותר, או בשימוש מצלמות קיימות.
בנוסף לכך ברוב המערכות קיימת האפשרות חיבור מצלמות בתקן ה ONVIF, מה שבד"כ מאפשר חיבור של כמעט כל מצלמה לכל NVR, החסרון היחיד בחיבור מסוג זה בניגוד לאינטגרציה מלאה הוא שלא תמיד תהיה תמיכה מלאה בהגדרת ההקלטה בזמן תנועה , או בשליטה בפונקציות נוספות הקיימות במצלמה כגון: מיקרופון ושליטה על ממסרים.


 
 

מידע נוסף

 
חברת א.ש מערכות אבטחה נוסדה במטרה למענה טכנולוגי מקיף וייחודי בתחום מצלמות האבטחה, מתח נמוך והמיגון אלקטרוני.
חברתנו הוקמה במטרה למתן שירות אדיב ומקצועי בכל נושא מערכות מתח נמוך, מצלמות אבטחה ואזעקה למגזר הביטחוני, הפרטי והעסקי, בזמן קצר, ובעבודה רבה, הגענו להיות המובילים בין תחומינו, תחת קפידה על טכנולוגיה מתקדמת ורמת עבודה גבוהה מהרגיל.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת. לפרטים נוספים ניתן ליצור עמנו קשר: 03-9044788

מצלמת אבטחה למעלית | מדריכים להורדה | תוכנות להורדה
 

צור קשר

 
טלפון : 03-9044788
פקס  : 03-5505578
כתובת :רחוב המרכבה 4, חולון 
נבנה ע"י מו-טק בניית אתרים